• "Trzymaj formę"

• W naszej szkolę w roku szkolnym 2023/2024 realizujemy Program edukacyjny "Trzymaj formę". Dotychczas czynnie propagowaliśmy aktywność fizyczną(liczne turnieje sportowe) oraz zbilansowaną dietę(zdrowe drugie śniadanie). Natomiast w miesiącu kwiecień w połączeniu ze Światowym Dniem Zdrowia odbyły się dwa spotkania naszej młodzieży:

-   z przedstawicielem SANEPID-u Gryfice Panią A.Hamulczuk na temat "Zdrowego stylu życia"

-   z wyżej wymienioną Panią oraz przedstawicielem Policji na temat "Nie uzależnieniom",

Ten cykl zakończyliśmy Quizem pt. "Co wiesz o zdrowym stylu życia", w którym brali uczniowie klas V-VIII. Na zdjęciu widoczne są osoby, które zajęły najwyższe lokaty!

• Turniej Wiedzy o Trzebiatowie

• 20.04.2024r.w Pałacu  odbyła się kolejna edycja Turnieju Wiedzy o Trzebiatowie. Celem Turnieju jest popularyzowanie wiedzy o przeszłości miasta i regionu, zainteresowanie uczniów „Małą Ojczyzną”.W konkursie udział wzięło 6 drużyn z naszej szkoły, które rywalizowały z uczniami z SP nr 1 i SP w Mrzeżynie.

W kategorii klas I-III walczyły dwie drużyny z klasy 2b, które zostały przygotowane przez panią Marlenę Borowik. Drużyna w składzie: Alicja Serbiak, Gabriela Malec, Zuzanna Okulewicz zajęły I miejsce, a drużyna Zosi Domańskiej, Viktorii Skorupskiej i Stanisława Hurca zajęła III miejsce.

Kategoria klas IV-VI.

I miejsce zajęła drużyna  z kl.6a w składzie: Pola Poluszyńska, Nikodem Iwaniec, Michał Litwinowicz.

III miejsce zajęła drużyna: Hania Szczekla (kl.6c), Marysia Hurec (kl.5c), Magdalena Rębisz (kl.5c).

Kategoria klas VII-VIII

II miejsce drużyna z kl.7b: Hania Sobczak,Sebastian Sperskas, Kaj Sawko.

III miejsce drużyna z kl.8b: Zosia Huzar, Lena Hnatowska, Lena Zakrzewska.

Wszystkie drużyny przygotowała pani Danuta Rybska.

Gratulujemy sukcesu!

• Wyniki rekrutacji do szkoły

• Dyrektor szkoły informuje, że wszystkie wnioski rodziców o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025 zostały rozpatrzone pozytywnie. Wszystkie dzieci zostały przyjęte.

Przydział do klas nastąpi w sierpniu.
            Prosimy rodziców o pisemne potwierdzenie woli zapisu dziecka, które należy złożyć w sekretariacie szkoły w godz. 8.00 - 14.30 do 12 kwietnia 2024 r.