• REKRUTACJA na rok 2024/25

• Zapisy do klasy I i do oddziału przedszkolnego będą przyjmowane od 1 marca do 29 marca 2024 r.

Zgłaszając dziecko do szkoły należy wypełnić wniosek, który jest do pobrania na stronie szkoły lub w sekretariacie w godz. 8.00 - 15.00

• Wyjątkowe spotkanie - Dzień Babci i Dziadka w klasie 1a

Dzień Babci i Dzień Dziadka to szczególne dni w kalendarzu , które kojarzone są z szacunkiem, ciepłem, dzieciństwem . Uczniowie klasy 1a tuż przed feriami świętowali ten dzień razem ze swoimi Babciami i Dziadkami. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach. Dzieci, poprzez wiersze, piosenki i insecenizację mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoją wdzięczność i gorące uczucia za trud włożony w ich wychowanie.Po zaprezentowaniu programu artystycznego dzieci wręczyły Babciom i Dziadkom prezenty a następnie zaprosiły ich do wspólnych konkursów, ktore w dużej mierze sprawdziły ich wiedzę o sobie , swoich zainteresowaniach i gustach.  Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone z wnukami chwile. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólne świętowanie.

Serdecznie dziękuję Rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku :)

wychowawczyni Gabriela Woś

• Międzynarodowy projekt "Literki w akcji"

• Realizacja grudniowych zadań wywołała wśród uczniów klasy 1a ogrom pozytywnych emocji. Podczas " Sprintu literowego" uczniowie musieli połączyć sprawność, szybkość z wiedzą - kto pierwszy prawidłowo napisze wylosowaną literkę pokonując tor przeszkód. Okrzyki , brawa rywalizujących ze sobą grup słychać było na korytarzu. Memory to z kolei zadanie, które wymagało od członków grup wiedzy, spostrzegawczości, dobrej pamięci  oraz refleksu. I tu również uczniowie z wszystkich grup poradzili sobie znakomicie.  Wszystkie te zadania pozwoliły w ciekawy sposób utrwalić poznane litery.

G.Woś