Nasza uczennica Pola Łukanowicz zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "DINOZAURY".
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
https://kultura.trzebiatow.pl/aktualnosci/kolo-plastyczne-bez-ram-nasze-sukcesy.html
Nasza uczennica Pola Łukanowicz zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "DINOZAURY".
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
https://kultura.trzebiatow.pl/aktualnosci/kolo-plastyczne-bez-ram-nasze-sukcesy.html
W ubiegłą sobotę, 20 czerwca odbył się Festyn Rodzinny w Sadlnie, połączony z Turniejem Piłkarskim.
Drużyna chłopców z naszej szkoły wzięła udział w tym turnieju walcząc o Puchary: Burmistrza Trzebiatowa, Wiceprzewodniczącego i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Trzebiatowie oraz Sołtysa Sadlna. Chłopcy spisali się znakomicie i zdobyli puchar za zajęcie II miejsca.
Podczas wydarzenia czekało na nas mnóstwo fantastycznych atrakcji, m.in. przejażdżki kolejką, dmuchana zjeżdżalnia, pyszne domowe jedzenie, regionalne przetwory, kiełbaski z grilla oraz uwielbiana przez najmłodszych wata cukrowa!
Koniec roku szkolnego to okres podsumowań działań w szkole. Bezpieczeństwo dzieci to bardzo ważna sprawa. Dlatego też klasa 1c realizowała w tym roku projekt ogólnopolski "Akademia Bezpiecznego Puchatka" i właśnie otrzymała certyfikat za udział w projekcie.
W ciagu dziesięciu miesięcy odbyło się kilka lekcji, które dotyczyły bezpiecznego zachowania w czasie wakacji, ferii, bezpieczeństwa w szkole, w domu, na drodze i w internecie. Odbyły się zajecia z pierwszej pomocy, spotkanie ze strażakiem i policjantem.
Klasa zakończyła również realizację przyrodniczego ogólnopolskiego projektu ekologicznego "Kubusiowi Przyjaciele Natury".
Tytuł Mistrza Szkoły otrzymują:
w klasach 1-3
1. Mikołaj Kmita
2. Michał Pietrzak
3. Hubert Domeracki
4. Kacper Pietrak
5. Hanna Wegner
6. Leon Sawko
7. Zuzanna Fir
8. Alicja Kaczmarek
w klasach 4-6
1. Maja Kmita
2. Jan Sawko
3. Iwo Ogorzały
4. Pola Paloc
5. Antoni Kowalczyk
6. Michalina Iwaniec
Tytuł Aktywnego Czytelnika:
w klasach 1-3
1. Kacper Janka
Gratulujemy!
Za wysoką kulturę czytelniczą oraz imponującą liczbę wypożyczonych książek dyplomy i nagrody otrzymały:
W KLASACH 1-3
Hanna Wegner
W KLASACH 4-8
Julia Sawkułycz
Gratulujemy!
25 czerwca 2026 r.
Klasy VIII godz. 16.00
26 czerwca 2026 r.
Klasy I-VII godz. 9.00
Dzień Pustej Klasy to świetna okazja, by pokazać, że nauka nie kończy się na czterech ścianach.Uczymy się, obserwując, doświadczając i odkrywając świat wokół nas. Bo najlepsze lekcje często dzieją się poza klasą!W naszej szkole Dzień Pustej Klasy świętujemy wspólnie podczas śniadania na trawie. To czas integracji, rozmów i radości ze wspólnie spędzonych chwil.
Tym razem kl.3a spakowała plecaki wyruszyła na fascynujący afrykański kontynent. Podczas tej wyprawy odkrywaliśmy tajemnice dzikiej fauny i flory oraz odwiedziliśmy najciekawsze zakątki Afryki. Nasze działania projektowe zamieniły się w prawdziwą pełną przygód super podróż. Zobaczcie sami , jak mały krok na mapie stał się dla nas wielką lekcją świata. Zapraszamy na krótki film :)
W piątek 19 czerwca odbył się Rodzinny Piknik klas Ib i IIb w Jarominie. Popołudnie było pełne uśmiechów, wspaniałych zabaw i pysznego jedzenia. A pogoda nawet nam dopisała. Dziękujemy każdemu za przybycie a rodzicom za dołożenie wszelkich starań by popołudnie było miło spędzone.
Miło nam poinformować, że uczennica klasy 1c Aniela Kunda otrzymała wyróżnienie w konkursie "W rytmie lasu i klimatu", który był organizowany przez Nadleśnictwo Gryfice. Podczas uroczystego wręczenia nagród w Gryficach Anielka dostała dyplom i książkę o ptakach w nagrodę za udział w konkursie. Do konkursu przystąpiło w tym roku 250 osób.
Gratulujemy Anielce !
W czwartek klasy pierwsze wybrały się na wycieczkę do Mrzeżyna. Pierwszym punktem programu wyjazdu była wizyta u strażaków i zwiedzanie OSP. Pierwszoklasiści mieli okazję poznać zawód strażaka, obejrzeć wozy i sprzęt strażacki oraz przypomnieć sobie zasady bezpieczeństwa i pierwszej pomocy. Następnie dzieci udały się na przejażdżkę ciuchcia retro po miasteczku. Potem były zabawy na plaży, zwiedzanie, małe zakupy i oczywiście lody na zakończenie wycieczki. To był bardzo udany wyjazd.
Nasza szkoła zakończyła udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym 2025/2026 „Z kulturą nam do twarzy”. Uczniowie brali udział w różnorodnych działaniach rozwijających wrażliwość kulturową, kreatywność oraz współpracę. Dziękuję zaangażowanym nauczycielom za realizację projektu oraz świetlicy szkolnej za wsparcie i pomoc w organizacji działań. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu podsumowującego, który prezentuje wybrane zadania i wspólne inicjatywy.
16 czerwca w Delegaturze Kuratorium Oświaty w Koszalinie odbyło się uroczyste wręczenie medali i pamiątkowych dyplomów laureatom Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie.Z ogromną dumą informujemy, że w gronie nagrodzonych znalazły się uczennice naszej szkoły: Nadia Kayser z klasy 8a oraz Judyta Wiśniewska z klasy 8b. Dziewczyny zostały laureatkami Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego.Serdecznie gratulujemy! Jesteśmy z Was niezwykle dumni.
11 czerwca w naszej szkole odbył się konkurs „Mistrz Czytania ze Zrozumieniem”. To wyjątkowe
wydarzenie powoli staje się już naszą szkolną tradycją. W konkursie wzięli udział uczniowie klas
I–III, którzy zostali podzieleni na trzy kategorie wiekowe. Każdą z klas reprezentowało 2
uczniów. Uczestnicy rozwiązywali zadania dostosowane do swojego poziomu edukacyjnego. Ich
zadaniem było uważne przeczytanie tekstu oraz udzielenie odpowiedzi na pytania sprawdzające
stopień zrozumienia treści. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i
starannością. Konkurs przebiegał w miłej i spokojnej atmosferze. Uczniowie mieli okazję
sprawdzić swoje umiejętności oraz zdrowo rywalizować z rówieśnikami. Szczególnie zażarta
walka odbyła się wśród pierwszoklasistów, którzy do wyłonienia zwycięzcy potrzebowali aż
dwukrotnej dogrywki!
Po sprawdzeniu prac komisja konkursowa wyłoniła laureatów w poszczególnych kategoriach
wiekowych:
• Mistrz Czytania ze Zrozumieniem Klas Pierwszych: Kacper Słodkowski kl.1 c
• Mistrz Czytania ze Zrozumieniem Klas Drugich: Leon Sawko kl.2 a
• Mistrz Czytania ze Zrozumieniem Klas Trzecich: Zuzanna Fir kl.3c
Serdecznie gratulujemy uczniom, którzy zdobyli ten zaszczytny tytuł! Słowa uznania kierujemy
również do wszystkich uczestników konkursu, którzy wykazali się doskonałą umiejętnością
skupienia i pracy z tekstem. Życzymy dalszych sukcesów i niegasnącej pasji do czytania!
W środowe przedpołudnie w Trzebiatowie odbyły się Trzebiatowskie Biegi Przełajowe im. Bogusława Barańskiego. Miejsca w klasyfikacji naszych uczniów w poszczególnych kategoriach:
w kategorii dziewczynek klas 1-2
I Oliwia Gawruszko klasa 2a
III Kamila Wysińska klasa 2b
w kategorii chłopców klas 1-2
II Jan Iwanów klasa 2c
w kategorii dziewcząt klas 3-4
III Anna Wysińska
IV Zofia Szpejenkowska
w kategorii chłopców klas 3-4
III Miłosz Koziorowicz
IV Anotoni Jagielski
w kategorii W kategorii dziewcząt klas 7-8
II Zuzanna Ruszkowska
w kategorii chłopców klas 7-8
I Nikodem Iwaniec
Dzisiaj Tygryski przeniosły się w świat emocji. Uczyły się je analizować, nazywać, układać własne historyjki a uwieńczeniem zajęć było wspólne dzieło malarskie na białym płótnie, pt.: "Miasteczko szczęśliwości". Malowały pędzlami, gąbkami, rączkami i SERCEM. Teraz już wiedzą, że uczucia mają mnóstwo barw.
Dzieci z klasy I wzięły udział w kolejnych zajęciach realizowanych w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego " Z kulturą mi do twarzy". Tym razem przenieśliśmy się do słonecznej Grecji, poznając jej tradycje kulinarne. Podczas zajęć dzieci przygotowały pyszną i zdrową sałatkę grecką. Wspólne gotowanie zakończyło się degustacją przygotowanej potrawy.
Z okazji Dnia Dziecka na klasę 3a czekało mnóstwo wyjątkowych atrakcji, w tym prezenty, wędka szczęścia, ciekawe konkursy i słodki poczęstunek.
Powered by aSc EduPage